Simona Focsa

Draga Echipa Linden Kindergarten. Inca din 2014, am ales sa iti incredintam cele mai de pret comori pe care le avem: gemenii nostri, Stefania si Alexandru. Si pentru ca in fiecare dimineata ei pleaca de acasa cu zambetul pe buze si se intorc de la Linden Kindergartenintotdeauna binedispusi, spunandu-ne ca mai vor la Miss Anca, Miss Elena, Miky, Alina, Ramo, Nico, Mihaela etc, noi simtim nevoia sa iti multumim. Draga Echipa Linden Kindergarten, iti multumim deci pentru ca esti  locul in care copiii nostrii si-au gasit inca o familie, familie in care se simt iubiti, protejati, apreciati si respectati; o familie unde prietenia, bucuria revederii isi au radacina nu doar in modalitatea placuta in care se desfasoara activitatile, ci si in chipurile si sufletele cadrelor didactice de un inalt nivel professional , dar mai ales spiritual care nu sunt  de nepretuit. Iţi mulţumim pentru bunãtatea, devotamentul si apropierea de copiii noştri încã din prima zi de grãdiniţã.  Iţi mulțumim pentru devotament, dãruire, implicare, onestitate si dragoste.  Iti mulțumim pentru primirea cãlduroasa din fiecare dimineaţã, îmbrãţişãrile calde din timpul zilei si pupicul de plecare.  Iti mulțumim pentru cã, prin intermediul cadrelor didactice, ne eşti mereu aproape.  Iţi mulţumim pentru cã faci o muncã titanicã pentru a modela fiecare pui de om pe care îl ai in grijã.  Iţi mulţumim pentru ambianţa extrem de plãcutã, un mediu potrivit pentru dezvoltarea armonioasã a oricarui copil. Iţi mulţumim pentru pacea din sufletele noastre ca parinţi Iti mulțumim pentru că ai apărut atunci când trebuia în viaţa noastră!  Dragã Echipã Linden Kindergarten, eşti  parte din familia noastrã şi îţi mulţumim pentru asta!  Îti dorim ani frumoşi, cu succese depline, amintiri frumoase şi sãnãtate multã; sã te bucuri in continuare de realizãri şi proiecte duse la bun sfârşit.